Fotosessioonid vee all

Aquaphoto Studio

// Author: admin // 0 Comments

Siiani on Aquaphoto tegutsenud eelkõige vee all, kuid nüüd aasta algusest on hakanud ühe jalaga ka kuivale maale ronima. Kindlasti olete juba kas Facebookis ja mujalgi märganud Aquaphoto Studio logo. Selle taha on siis nüüd peitunud lisaks veealustele piltidele ka stuudiofoto võimalus. Kuna statsionaarne stuudio läheks Aquaphoto kontseptsioonist veidi välja, siis Aquaphoto Studio on portatiivne ehk kaasaskantav fotostuudio.

Kõigest siis nüüd lähemalt. Kaasaskantava stuudio eelised on märkimisväärsed, kuna saame selle püsti panna kus iganes ruumis. Vajame vaid veidi ruumi tausta jaoks, kuid selle puudumisel kasutame ära kujutlusvõimet ning pildistada on võimalik mis iganes taustal. Stuudio koosneb taustast ja mitmetest valgusallikatest, mis võimaldavad kasutada erinevaid valguslahendusi.

Kuid miks siis ikka Aquaphoto, kes eelkõige on teada kui veealune stuudio hakkas äkitselt maapealse stuudioga jamama. Seda eelkõige seetõttu, et saaks pakkuda oma kallitele klientidele mitmekülgsemat teenust. Näiteks beebide vanemad, kes käivad pildistamas koos alla aastase beebiga vee all, sooviksid lapse sünnipäevaks teha veel midagi erilist ning nüüd on siis võimalus tellida omale koju Aquaphoto Studio ning teeme ühe laheda stuudiosessiooni koos tordiga. Lisaks sellele võimaldab kaasaskantav stuudio stuudiovõtteid teile omases ja turvalises keskkonnas. Näiteks paljud täiskasvanud on väga ujedad ja kartlikud kui peavad hakkama kõledas ja steriilses fotostuudios poseerima, kuid seda oma kodus tehes tunnevad nad ennast palju paremini ja loomulikumalt. Arusaadavalt on võimalik minna ka vabasse loodusesse, leides pildistamiseks fantastilisi paiku Eestimaal ning mängides läbi erinevaid rolle koos looduslike põnevate taustadega. Kaasa haarame kogu stuudiovarustuse ning paneme selle püsti kasvõi pimedas metsas.

Pildistada on võimalik erinevatel taustadel, erinevate valguslahendustega, erinevates keskkondades kui ka erinevates stiilides. Juhul, kui teil tekkis mingi mõte, kuidas ja mismoodi me võiksime Teid või teie last pildistada, siis andke alati julgelt teada. Hea on isegi kui leiate kasvõi netist mingid näited, kuidas ja milliseid pilte te endast või oma lapsest ootate. Selle põhjal paneme alati paika plaani, kuidas, millal, milliste aksessuaaridega ning valgusega me pildistame. Ja seda kõike teie endas kodus ja väga soodsa hinna eest!

Päikest kõikidele ja kohtumiseni juba Aquaphoto Studios.

Martin Koot

Have your say