Fotosessioonid vee all

Nõuanded valmistumaks “Smash the Cake” fotosessiooniks

// Author: admin // 0 Comments

Juhuu, teie pisike hakkab tähistama oma esimest sünnipäeva ning seda oleks fantastiline jäädvustada ühe “Smash the Cake” fotosessiooni raames, kuhu just Teie lapse eripärasid silmas pidades on eritellimustordi valmistanud Sweetness Nomid. Millal oleks siis õige hetk hakata mõtlema sessiooni broneerimise peale? Soovitatavalt kui laps saab 10 kuuseks, tuleks paika panna ja broneerida kuupäev ning alustada ettevalmitusi. Alljärgnevalt toon teieni mõned soovitused ja nõuanded, mida võiksite silmas pidada “Smash the Cake” sessioonile tulekul: 1. Kui tordi(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)

Kelly sünnipäevapidu vee all

// Author: admin // 0 Comments

Ühel päeval kontakteerus minuga vaieldamatult Eesti parima naistalisportlase Kelly Sildaru ema, kes uuris võimalusi korraldamaks veealune pildisessioon Kelly 12 sünnipäeval temale ning kõikidele külalistele.  Nagu ma suhtun kõikidesse uutesse väljakutsetesse, siis paelus ka see mind kohe ning asusime uurima erinevaid võimalusi. Kõik taandus siiski sobiva basseini leidmisele ning lõpuks otsustas Kelly ema broneerida Rocca Al Mare Hotelli Spa, mis tundus ideaalse paigana nii pildistamiseks kui ka sünnipäeva pidamiseks. Väikene ärevus hinges, et ei tea kuidas(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)

Sõbrapäeva kampaania

// Author: admin // 0 Comments

Kuna Sõbrapäev ei ole enam kaugel, siis mõtlesin hõigata välja kampaania, mis on suunatud eelkõige naisterahvastele, et üllatada sellel aasta romantilisemal päeval oma kallimat sensuaalsete piltidega, mis tehtud vee all. Selleks, et kõik pildid saaksid ka ilusti töödeldud ja plaadi peal võitjale üle antud, toimub loosimine juba 22. jaanuaril ning fotosessioon leiab aset juba 27. jaanuaril privaatbasseinis. Nagu ikka kahjuks, siis kõik ei saa alati võita ning ka antud juhul teeb loosimise fortuuna. Kuid ega(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)

Mallukas Mariga pildistamas

// Author: admin // 0 Comments

Täna käis pildistamas üks väga lahe blogija Mallukas oma pisikese beebi Mari ning koos teiste loosimise tulemusel pildistamise võitnud emmedega. Meil oli väga meeleolukas ja vahva fotosessioon Audenteses, kust emotsioonidest puudus ei olnud. Mallukas kirjutas ka muidugi kohe sellest tänasest päevast oma blogisse postituse, mida tahaks ka kõikide Aquaphoto sõpradega jagada. Nii seda blogipostitust meie tänase sukeldumiste kohta koos videotega kui ka kõike muud huvitavat Malluka tegemiste kohta võite leida Malluka blogist. Malluka blogipostituse lõpust(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)

Aquaphoto Studio

// Author: admin // 0 Comments

Siiani on Aquaphoto tegutsenud eelkõige vee all, kuid nüüd aasta algusest on hakanud ühe jalaga ka kuivale maale ronima. Kindlasti olete juba kas Facebookis ja mujalgi märganud Aquaphoto Studio logo. Selle taha on siis nüüd peitunud lisaks veealustele piltidele ka stuudiofoto võimalus. Kuna statsionaarne stuudio läheks Aquaphoto kontseptsioonist veidi välja, siis Aquaphoto Studio on portatiivne ehk kaasaskantav fotostuudio. Kõigest siis nüüd lähemalt. Kaasaskantava stuudio eelised on märkimisväärsed, kuna saame selle püsti panna kus iganes ruumis.(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)

Kuidas näeb välja privaatne veealune fotosessioon

// Author: admin // 1 Comment

Käesoleva artikliga soovin tuua veidikene selgust, kuidas näeb välja üks veealune fotosessioon erabasseinis, mida peab teadma, mida kaasa võtma ning mida tähele panema sessiooni ajal. Alustame siis täiesti algusest. Nagu üks õige fotosessioon saab ka veealune sessioon alguse ideest. Seega juba aega broneerides arutame läbi tekkivad ideed, lavastused ja mõtted, milline võiks olla fotosessiooni läbiv idee. Kas soovid vee all mängida sportlast, õrna inglikest, kuratlikku vampiiri, sensuaalset buduaari või keda iganes. Kui oleme kokku leppinud(…loe tervet postitust klikkides artikli pealkirjale)