Tingimused ja reeglid

Fotosessessiooni eest makstavat tasu reeglina ei tagastata. Erandjuhud on järgmised:

– Aquaphoto.ee-st tingituna muudetakse sessiooni toimumise aega, mis teile enam ei sobi;
– Aquaphoto.ee ei suuda tagada lubatud kvaliteeti või teenust.

Aquaphoto ei garanteeri kõikide laste ja beebide pildistamisel perfektset ja täiuslikku lõpptulemust, kuna tulemus sõltub suuresti sellest, kuidas laps fotosessioonil hakkama saab ja kui aldis on ta laskma ennast pildistada. Aquaphoto.ee fotograaf ja teised meeskonna liikmed teevad kõik endast oleneva, et saada lapsest võimalikult lahedad pildid, millega vanemad rahule jäävad.

Pildistamise päeval kohale ilmumata jätmine ei vabasta fotosessiooni eest tasu maksmisest.

Juhul kui laps jäi pildistamise päeval haigeks või on tegemist mõne teise mõjuva põhjusega, siis pakume teile võimaluse osalemiseks mõnel hilisemal fotosessioonil teisel päeval.

Hinnad, kuupäevad ja Aquaphoto.ee poolt pakutavad tooted ja teenused võivad olla muutuvad, mistõttu palume tihedalt külastada meie kodulehte www.aquaphoto.ee. Kui olete fotosessiooni broneerinud, kuid mis mingil põhjusel jääb ära või muutub, teatatakse teile sellest aegsasti ette ja makstakse raha tagasi või pakutakse mõnda teist sobilikumat aega.

Mõnikord võivad asjad kiiva kiskuda Aquaphoto.ee meeskonnast sõltumatutel asjaoludel: näiteks basseinis kus pidi toimuma fotosessioon on avarii või on tegemist mõne teise ettenägematu üllatava asjaoluga. Sellistel puhkudel lepitakse kiiresti kokku uus fotosessiooni toimumise aeg.

Lastelt ja beebidelt eeldame, et nad oleksid võimelised tegema vähemalt 3 vee alla sukeldumist 30 minuti jooksul. Juhul, kui see fakt teis kahtlusi võiks äratada, siis võtke julgelt ühendust ja leiame sellele lahenduse.

Aquaphoto.ee jätab endale õiguse fotograafi nõudel lühendada fotosessiooni või see katkestada kui laps on ülimalt ärritatud või haige. Fotosessiooni eest raha ei tagastata, kuna lapse heaolu ja turvalisus on Aquaphoto meeskonna prioriteediks. Seega olge kindel, et te ei too fotosessioonile haiget last ning olete kindlad et lapsele meeldib basseinis sulistada.

Vanemad lapsed võiksid enne veealusele fotosessioonile tulemist iseseisvalt vanemliku järelvalve all harjutada vee all silmade avamist ning naeratamist.

Fotosessioonil tehtavate pildide arv sõltub suuresti modelli võimekusest, kuid Aquaphoto fotograafid teevad endast kõik oleneva, et antud aja jooksul tehtaks piisav arv võtteid ideaalse lõpptulemuse saavutamiseks.

Lõpptulemused kõrvetatakse CD plaadile, mis antakse üle kokkulepitud ajal peale fotosessiooni lõppu. Pildifaile on töödeldud Adobe Photoshopis ja Adobe Lightroomis ning lõigatud vastavalt vajadusele. Failide suurused on piisavalt suured, et tagada A2 suurus väljaprint.

Ühtegi fotot ei avalikustata ega laeta üles ilma modelli või laste vanemate nõusolekuta.

Käesolevad tingimused võivad muutuda ning täieneda, seega külasta antud lehte piisavalt tihti, et olla kursis muudatustega.