Fotosessioonid vee all

Kelly sünnipäevapidu vee all

// Author: admin // 0 Comments

Ühel päeval kontakteerus minuga vaieldamatult Eesti parima naistalisportlase Kelly Sildaru ema, kes uuris võimalusi korraldamaks veealune pildisessioon Kelly 12 sünnipäeval temale ning kõikidele külalistele.  Nagu ma suhtun kõikidesse uutesse väljakutsetesse, siis paelus ka see mind kohe ning asusime uurima erinevaid võimalusi.

Kõik taandus siiski sobiva basseini leidmisele ning lõpuks otsustas Kelly ema broneerida Rocca Al Mare Hotelli Spa, mis tundus ideaalse paigana nii pildistamiseks kui ka sünnipäeva pidamiseks.

Väikene ärevus hinges, et ei tea kuidas ma hakkama saan nii mitme nooruki pildistamisega selle piiratud 2 tunnise aja jooksul, hakkasin võttepaika üles seadma Bassein oli ideaalne, vesi oli soe, ruumid ilusad ning kõik oli täiuslik  sünnipäeva alustamiseks.

Kokku oli siis sünnipäevalisi 10 ning ilma pikemalt mõtlemata hakkasime veealuse fotosessiooniga pihta. Pean nentima fakti  et kõik tüdrukud ning paar poissi olid kui loodud veealusesse maailma Pisikese juhendamise järel käidi ükshaaval kaamera ees poseerimas ning kõik said nii suurepäraselt hakkama, et ainult vaata ja imesta.

Ükskissessioonile järgnesid sõbrapildid ning üritasime ka mõned grupipildid teha, mis üllatuseks kujunesid üsnagi lahedaks, kuna siiski 10 inimest korraga ja loomuliku näoilmega vee all jäädvustada tunduks suht lootusetu ettevõtmisena.

Lahe on see, et kogu sellise sünnipäevaidee käis välja sünnipäevalaps Kelly ise ning kui ägedalt loomulikuna see kõik välja kukkus nii temale kui kõikidele sünnipäevalistele. Kelly näitab meile kõigile kuidas “süüa elu suure lusikaga”, kas on siis tegemist kaelamurdvate trikkidega rahvusvahelistel võistlustel või pingevabalt poseerimisega veealuses maailmas.

Julgustan kõiki emadid mõtlema “karbist väljapoole” ning pidama oma laste sünnipäevi koos veealuse fotosessiooniga. See on midagi uut, midagi erilist ning mis jätab kustumatu ja erakordse mälestuse nii sünnipäevalapsele kui kõikidele külalistele.

Siinkohal soovin Kellyle edu ja õnnestumisi kõikides tegemistes. Näited kuidas ta maailma parimatele naistele võistlustel tuule alla teeb, on iseenesest juba kõnekad faktid mis räägivad juba enda eest. Kindlasti loodan Kellyt kindlasti näha mingi aeg taas kaamera ees.

Päikest!

Mõned pildid toimunust:

[nggallery id=5]

Have your say