Meist

_MG_3026-2FOTOGRAAF
MARTIN KOOT

AquaPhoto eestvedajaks on juba aastaid sukeldumisega tegelenud allvee- ja stuudiofotograafia entusiast Martin Koot. Martin on PADI sukeldumise instruktor (MSDT-Master Scuba Diver Trainer) ja esmaabi koolitaja (EFRI-Emergency First Response Instructor). Sukeldumine on viinud Martinit erinevatesse maailma nurkadesse, kus ta ennast nii allvee fotograafia kui ka sukeldumise osas kõvasti täiendanud on. Allvee fotograafia on alati olnud Martini kirg, mida ta nüüd edasi annab läbi fotosessioonide, viies pildistamise Eestis uuele tasemele ning uutesse dimensioonidesse.

Küsi julgelt lisa telefonil 56847471 või e-posti teel martin (at) aquaphoto (.) ee


Jana Boberg
MAKE UP
JANA BOBERG

Jana huvi meigikunsti vastu algas täpselt 10 aastat tagasi kui ta tantsija ja modellina paljudel üritustel osales. “Iga esinemise jaoks tehti meile alati vinge ja uhke meik. Iga show oli erinev teema, millele aitasid kaasa lisaks meigile soeng ja riietus. See juba näitas meigi erilisust ja olulisust soovitud tulemuse saavutamisel.”

Iga naise unistus on ilus ja kaunis välja näha. Osata pisikeste aga oluliste abivahenditega eneses parim esile tuua. Kaunis meik on sealjuures parimaks lahenduseks, sest see loob hea enesetunde ja lisab tohutult enesekindlust. Ilusa ja professionaalse meigiga saame jäädvustada kauneid mälestusi fotode ja tähtsate hetkede näol, mida tulevikus naerulsui meenutada.

Meigil on imepärane võime panna naisi erilisena tundma, kuna selle abiga on võimalik transformeeruda kellekski teiseks, kelleksi julgeks, enesekindlaks ja eriliseks.

Küsi julgelt lisa veealuse meigi kohta telefonil 56847471 või e-posti teel jana (at) jgb (.) ee

Beebide ujumistreenerBEEBIDE UJUMISTREENER
TRIINU SPRIIT

Beebide- ja laste maailmas on Triinu tegutsenud aastast 2001. Ta omab kutsetunnistust Ujumistreener I tase;  Ujula-ja avaveevetelpäästja III tase. Lisaks on Triinul olemas haridusteaduse magistrikraad (Kehakultuuri õpetaja, Tallinna Ülikool) ja Terviseteaduste bakalaureusekraad (Kehakultuur lisaerialaga Rekreatsioon, Tallinna Ülikool). Triinu on läbinud kulturismi- ja fitnessitreenerite erialakoolitusi I-III tase. Läbinud erinevaid beebide-, väikelaste- ning eelkooliealiste ujutamise- ja võimlemise täiendkoolitusi ning erinevaid treeningualaseid workshope, conventioneid ja ideepäevi.
Käesoleval hetkel viib läbi ujumistreeninguid (beebid, väikelapsed), saalitreeninguid (rasedad, sünnitusjärgne, beebid, väikelapsed) ja on tegev ka kehalise kasvatuse õpetajana.

“Treeneri töö viib mind kokku paljude armsate lapseootel naiste, väikelaste, beebide ja nende toredate vanematega. Iga naeratus, mida kõigi näolt tagasisidena näen, inspireerib mind aina rohkem- meeldejääv kogemus ja julgus on just see, mida veemaailmas kahekesi või mitmekesi avastada on võimalik”.Triinu hoolitseb alati selle eest, et Aquaphoto beebide fotosessioonid oleksid turvalised ja lõbusad nii beebidele kui vanematele.

Küsi julgelt lisainfot beebide veealuse fotosessiooni kohta e-posti teel triinuspriit (at) gmail (.) com