Fotosessioonid vee all

Sõbrapäeva kampaania

// Author: admin // 0 Comments

Kuna Sõbrapäev ei ole enam kaugel, siis mõtlesin hõigata välja kampaania, mis on suunatud eelkõige naisterahvastele, et üllatada sellel aasta romantilisemal päeval oma kallimat sensuaalsete piltidega, mis tehtud vee all. Selleks, et kõik pildid saaksid ka ilusti töödeldud ja plaadi peal võitjale üle antud, toimub loosimine juba 22. jaanuaril ning fotosessioon leiab aset juba 27. jaanuaril privaatbasseinis.

Nagu ikka kahjuks, siis kõik ei saa alati võita ning ka antud juhul teeb loosimise fortuuna. Kuid ega see ei tähenda, et teistel poleks võimalust midagi sarnast oma mehele kinkida. Nii järgmise kui ka veel ülejärgmise nädala jooksul pildistan kõiki soovijaid, kuid soovitan varakult aeg broneerida. Kuna viibin alates 30. jaanuar Eestist eemal veidi aega, siis kõik Sõbrapäeva kingitused tuleks enne seda ära pildistada.

Seega ootan kuupäevade soove nii pea kui võimalik ning jään Teid kõiki põnevusega ootama. Kes aga soovib siiski vaid fortuunale loota, siis alljärgnevalt on ära toodud kampaania pilt ja link Facebooki lehele:

1521362_683503651701648_1932603713_n

Have your say