Fotosessioon väljas

Mida kätkeb endas õues pildistamine? Tegemist on eelkõige fotosessiooniga piirideta keskkonnas, kus ei ole rõhuvaid stuudioseinu ning mis võimaldab kasutada naturaalset valgus sadades eri variatsioonide. Sessioon võib toimuda nii pargis, metsas, mere ääres, raudteel, karjääris või kasvõi su enda maja ees, kuna ka kõige ebatõenäolisemast paigast on võimalik kätte saada omanäoline pilt, mille peale esmapilgul ei tulekski.

Välisessiooni kestus on minimaalselt tund aega, kuid nii hea lõpptulemuse saavutamseks kui ka erinevate kohtade kaasamiseks soovitan tulla sessioonile, mis kestab kaks tundi.

Kindlasti küsid, et mis siis saab kui sessiooni päeval sajab vihma , on pilves ja külm jne jne. Tegelikkuses ei mängi see mingit rolli ning pildstada on võimalik iga ilmaga. Lihtsalt me muudame veidi pildistamise kohta ning adapteerume vastavalt.

Mida fotosessioon sisaldab:

– kuni 60min või 120min pildistamist vabalt valitud kohas (väljaspool Harjumaad lisandub hinnale 0,25eur/km)
– vähemalt 50 töödeldud fotot DVD plaadil nii suures formaadis printimiseks kui ka väikeses formaadis internetis näitamiseks

HIND: vt. hinnakirja

Lisaks on võimalik tellida mind pildistama erinevaid üritusi, sündmusi ning paiku. Olen alati avatud kõikvõimalikele lahedatele ideedele ning astun vapralt vastu uutele väljakutsetele. Helista või kirjuta kohe ja küsi lisa.

Martin Koot
Fotograaf